Ładowanie Wydarzenia

Praca z parą zmagającą się z problemami z dziećmi

Powszechnie znaną prawdą jest, że problemy małżeńskie rodziców rzutują na funkcjonowanie dzieci bieżące i w przyszłości. W terapii par obserwujemy, że również problemy dzieci wpływają na jakość związków ich rodziców. Niespójne style wychowawcze rodziców i brak porozumienia między nimi w kwestiach dotyczących spraw wychowawczych, prowadzą do konfliktów, które nierozwiązywane obniżają jakość relacji w rodzinie, działają destrukcyjnie na związek, zaburzają funkcjonowanie emocjonalne i rozwój dzieci.

Przedmiotem warsztatów będzie prezentacja metodologii :

  • służących wypracowaniu z parą pozostającą w konflikcie ujednoliconego systemu wychowawczego w rodzinie,
  • rozwijania komunikacji rodziców z dziećmi w różnym wieku,
  • pracy z małżonkami, których dzieci ujawniły problemy emocjonalne bądź zaburzenia zachowania,
  • pracy z parami tworzącymi rodziny zrekonstruowane, w których swoje miejsce muszą odnaleźć dzieci z wcześniejszych związków małżonków.

Prowadzenie: Ewa Gross

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy. Niezbędna wiedza teoretyczna  będzie poparta ćwiczeniami praktycznych umiejętności terapeutycznych  w oparciu o opisy przypadków autentycznych terapii małżeńskich.

Czas 10 godzin wykładowych  ( 9-18)  15.05.2021. 

Cena 400 PLN.

(Powyższa kwota jest kwotą netto. Ponieważ  interpretacje podatkowe dotyczące zwolnienia szkoleń z podatku VAT nie są ostateczne i mogą ulec zmianie, należy brać pod uwagę możliwość modyfikacji stawki VAT w cenie  zależnie od obowiązujących w danym okresie przepisów podatkowych. W chwili obecnej korzystamy  ze zwolnienia z podatku  VAT.)

Zajęcia odbędą się w trybie on-line. Pobierz klienta aplikacji ZOOM do udziału w zajęciach on-line. Do uczestnictwa w szkoleniu online, niezbędny jest komputer lub smartfon z dostępem do Internetu, kamerą, mikrofonem i głośnikiem oraz spokojne miejsce do pracy. 

Udostępnij ten artykuł!

Przejdź do góry